info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Çmimi:4,400.00 L4,800.00 L

Serum anti-rrudhë me vitaminë B5
30ml

Spastroje


Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Masa

30 ml, 50 ml

Përshkrimi

Serum me veti ushqyese, riparuese dhe anti-rrudhë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
Kombinimi i acidit hialuronik me vitaminën
B5 është thelbësor për:
-zbehjen e rrudhave;
-hidratimin e lëkurës;
-rigjenerimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj do rifitojë shkëlqimin dhe pamjen rinore.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
Jo vajore.
I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

Aqua / Water, Glycerin, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Dimethicone, Peg-6 Caprylic/Capric, Glycerides, Ppg-6-Decyltetradeceth-30, Glyceryl Isostearate, Madecassoside, Sodium Hyaluronate, Ammonium, Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum /Fragrance. (Code F.I.L. : B212343/1).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping