info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-strija

Showing all 12 results

BABÉ Anti-Stretch Mark Cream

Krem për parandalimin e formimit të strijave. 200 ml
4,400.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Repairing Gel

Xhel korrigjues për strijat 200 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Scar Gel panthenol & allantoin

Trajtim natyral për shenjat e krijuara nga plaget, aknet, stijat 56 g
3,300.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës 80 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Stretch Marks Cream 1 +1 FREE

Krem kundër strijave 1+1 Falas 200 + 200 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Stretch Marks Cream + Dermastil pediatric & Soother FREE

Krem kundër strijave Paketim promocional me Dermastil cleanser + biberon Mam FALAS
5,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Nuxe Huile Prodigieuse

Vaj i thatë shumëfuksional Për fytyrën trupin & flokët
2,125.00 L3,315.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Elancyl Gel Correction Vergetures

Xhel me vitaminë C dhe fibrillinë që korrigjon pamjen e strijave të krijuara së fundmi 75ml
3,450.00 L 2,415.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Crème Prevention Vergetures

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami 150 ml
3,450.00 L 2,415.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Phytolastil Stretch Mark Correction Serum

Serum korrigjues i strijave 75ml
4,650.00 L 3,487.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Stretch marks prevention cream

Krem parandalues i strijave, për nënat e ardhshme 150ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso