info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 15 results

Power of Nature Mourinol

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 250 ml
L2,600.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Mourinol 600 mg

Suplement me vaj nga mëlçia e merlucit 60 kapsula
L2,000.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Omegalen Ultra Odourless Fish Oil 1000mg

Suplement me vaj peshku 30 kapsula
L1,200.00
Shtoje në shportë

Vitafusion L’ilCritters Omega-3

Suplement për fëmijë me omega-3 60 karamele të përtypshme
L1,699.98L2,995.20
Përzgjidhni mundësi

Vitabiotics Ultra Red Krill Oil 500mg

Suplement me vaj të karkalecit të kuq 30 kapsula
L3,000.00
Shtoje në shportë

Vitabiotics Wellkid Omega-3 Chewable

Suplement me omega-3 në formën e kapsulave të përtypshme për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 60 kapsula të përtypshme
L2,199.60
Shtoje në shportë

Now Omega-3 1000mg

Suplement me omega-3 i distiluar në nivel molekular Paketim x 30 kapsula
L600.00
Shtoje në shportë

Solgar Omega 3

Vaj peshku 700mg Paketim x 30 kapsula
L2,700.00
Shtoje në shportë

Solgar Omega 3 Fish Oil Concentrate 1000mg

Vaj peshku 1000mg Paketim x 60 kapsula
L2,580.00
Shtoje në shportë

Logus D3 Junior Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
L1,550.00
Shtoje në shportë

Vitrevit Forte

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
L1,920.00
Shtoje në shportë

Kidal DHA Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 30ml
L1,330.00
Shtoje në shportë

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9 60 kapsula
L1,950.00
Shtoje në shportë

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
L2,250.00
Shtoje në shportë

Doppelherz Omega-3

Vaj peshku me Omega-3 dhe Vitaminë E për sistemin imunitar dhe atë kardiak 120 kapsula
L1,560.00
Shtoje në shportë