info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 75 results

Ofertë!
-10%

Shedirpharma Shedevoflu Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës 180 ml
1,340.00 L 1,206.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Respiro Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për trajtimin e kollës së kombinuar tek fëmijët 140 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Propoli+Nac Adulti

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për kollën dhe rrugët e frymëmarrjes 150 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Eucalyforce Syrup BIO

Shurup me eukalipt për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë

ATC Çaj për kollën Bio

Përzierje bimore për qetësimin e kollës dhe nxjerrjen e gëlbazës 100 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Shedevoflu Buste

Bustina me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për qetësimin e kollës Paketim x 18 bustina
1,620.00 L 1,458.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Bimbi

Shurup me ekstrakte bimësh për qetësimin e kollës së fëmijëve tuaj 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Difesa Spray

Spraj që qetëson dhimbjet e fytit tek fëmijët 15 ml
1,123.00 L 1,010.70 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid PropolGola Forte Spray

Spraj për fytin me mente dhe propolis 20 ml
850.00 L 722.50 L -15%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Anti-azmatik Bio

Përzierje bimore që ndihmon në mjekimin e astmës bronkiale 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Ekspektorant Bio

Përzierje bimore për pastrimin nga gëlbaza 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Grintuss Pediatric Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës te fëmijët 180 g
1,780.00 L 1,602.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Grintuss Adult Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës te të rriturit 180 g
1,690.00 L 1,521.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Mommys Bliss Baby Cough Syrup & Mucus Day + Night Combo Pack

Suplement ushqimor që pakëson tharjen e fytit dhe ndihmon në eleminimin e kollës dhe mukusit 2 x 50 ml
4,350.00 L 3,915.00 L -10%
Shtoje në shportë

Bronchostop shurup për fëmijë

Shurup bimor për trajtimin e kollës 120 ml
1,280.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Echinaid Gola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me ekstraktet e bimës echinacea 20 ml
790.00 L 671.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Propolaid PropolGola Spray

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis 20 ml
715.00 L 607.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Tusserbe Sed Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës 180 ml
1,070.00 L 909.50 L -15%
Shtoje në shportë

Algem Natura Manuka Sed Tosse Adult

Shurup me mjaltin Manuka për qetësimin e kollës së thatë dhe asaj me sekrecione 200 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Phyto Garda Sanagol Gel Balsamico

Xhel balsamik lokal që liron rrugët e frymëmarrjes 50 ml
850.00 L
Shtoje në shportë