info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Spirulina 500mg

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Suplement me spirulinë, një mikroalgë me ngjyrë blu në jeshile
Paketim x 100 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Spirulina është një mikroalgë
me ngjyrë blu në jeshile, me vlera ushqyese për shkak të përmbajtjes së vitaminave, mineraleve dhe acidit gama linoleik.
Tabletat janë përftuar pa shtimin e lëndëve ndihmëse, lëndëve lidhëse apo substancave të tjera shtesë.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa sojë.
Pa arra.
Pa misër.
Pa vezë.
Pa produkte të bulmetit.
Përmban sasi të vogla të natriumit.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Produkt organik.
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 6 tableta në ditë.

Përbërësit

Serving Size: 6 Tablets
Servings Per Container: 16
Amount per Serving % Daily Value*

Calories 10
Total Carbohydrate < 1 g < 1%*
Protein 2 g 4%*
Organic Spirulina
(Arthrospira platensis)
(Whole Plant) 3 g (3,000 mg) †