info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 38 results

Zinc 50 mg Immune support

Zink glukonate për sistemin imunitar & funskionet enzimatike 100 tableta
L1,250.00
Shtoje në shportë

Vitamin C-500 Calcium Ascorbate Capsules

Suplement me vitaminë C në formë jo-acidike me përthithshmëri të lartë 100 kapsula
L1,850.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin C 1000mg

Vitaminë C në formën e tabletave eferveshente me shije portokalli për të rritur dhe fëmijë mbi 12 vjeç 24 tableta eferveshente
L1,600.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Vita-C Kids

Suplement me vitaminë C për fëmijë mbi 4 vjeç 30 tableta të përtypshme
L870.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Oliviotic

Suplement ushqimor specifik për rritjen e imunitetit të të rriturve 20 kapsula
L1,990.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Echinacea Extra with Vitamin C

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës echinacea për mirë-funksionimin e sistemit imunitar 24 tableta eferveshente
L1,100.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Zinc plus C

Suplement ushqimor me zink dhe vitaminë C, për funksionimin normal të sistemit imunitar 30 tableta
L750.00
Shtoje në shportë

Power of Nature Vitamin C 500 mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 36 tableta të përtypshme
L1,049.76
Shtoje në shportë

Esi Propolaid Estratto Puro Analcolico

Ekstrakt i pastër joalkoolik i propolisit që favorizon mbrojtjen imunitare dhe ndikon pozitivisht rrugët e frymëmarrjes 50 ml
L620.00
Shtoje në shportë

Esi Echinaid Caramelle Gommose

Karamele me bazë ekstraktet e bimës echinacea 50 g
L400.00
Shtoje në shportë

Esi Immunilflor Mini Drinks

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare 12 flakone
L1,599.60
Shtoje në shportë

Vitafusion L’ilCritters Immune C Plus Zinc & Vitamin D

Suplement me vitaminë C, vitaminë D dhe zink 190 arushë të përtypshëm
L1,600.20L2,800.60
Përzgjidhni mundësi

Esi Batteril

Suplement ushqimor natyral që rrit rezistencën fiziologjike të organizmit 30 tableta
L1,620.00
Shtoje në shportë

Esi Pappa Reale Pocket Drinks

Suplement ushqimor me pappa reale që rrit imunitetin 16 bustina x 10 ml
L1,449.92
Shtoje në shportë

Esi Tea Tree Oil Remedy

Vaj i pastër i bimës së çajit 10 ml
L680.00
Shtoje në shportë

Esi Immunilflor

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 30 kapsula
L879.90
Shtoje në shportë

Esi Echinaid Urto

Suplement me echinacea që forcon sistemin imunitar 30 kapsula
L949.80
Shtoje në shportë

Guam Bio Aloe Vera Puro Succo

Leng i pastër Aloe Vera me origjinë nga Salento 500 ml
L4,550.00
Shtoje në shportë

Vitabiotics Ultra Selenium Vitamins C, E, Acai Berry

Suplement me selen dhe vitamina për të rritur 30 tableta
L1,500.00
Shtoje në shportë

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 60 tableta
L1,200.00
Shtoje në shportë

Vitabiotics Ultra Vitamin C with Zinc

Suplement me vitaminë C dhe zink i formuluar për të mbështetur sistemin imunitar 20 tableta efferveshente
L900.00
Shtoje në shportë

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
L3,790.80
Shtoje në shportë

Solgar Beta 1,3 Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
L4,069.20
Shtoje në shportë

Now Biotin 5000mcg

Suplement me biotinë, një vitaminë me një rol të rëndësishëm në organizëm Paketim x 60 kapsula
L1,470.00
Shtoje në shportë

Now Vitamin C Crystals Powder

Suplement me vitaminë C në formë pluhuri Paketim x 227g
L2,100.00
Shtoje në shportë

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
L2,230.20
Shtoje në shportë

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
L1,910.00
Shtoje në shportë

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
L2,243.00
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte x 60 Gummies

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi, zink dhe vitaminë C në trajtë karamelesh gomoze.
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sambucol Immuno Forte Sugar Free

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C, pa sheqer në trajtë shurupi.
L1,700.00
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids x 60 gummies

Fuqizues imuniteti për fëmijët nga mosha 4-12 vjecme ekstrakt shtogu dhe vitamine C në trajtë karamelesh gomoze.
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sambucol Original

Fuqizues imuniteti me ekstrakt natyror të shtogut të zi, I pasur me oksidantë në trajtë shurupi.
L1,500.00
Shtoje në shportë

Sambucol Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.
L1,800.00
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte x 30 Caps

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi ,zink,dhe vitaminë C në trajtë kapsulash.
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.
L1,500.00
Shtoje në shportë

Sambucol ImmunoForte + Vit C + Zink

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të zi,zink,dhe vitaminë C në trajtë shurupi.
L1,700.00
Shtoje në shportë

Müller Shurup me gjethe Delli dhe Vitaminë C

Shurup për zbutjen e rrugëve të para të frymëmarrjes dhe forcimin e sistemit imunitar, për fëmijë mbi 3 vjeç dhe të rritur
L860.00
Shtoje në shportë

Doppelherz Vitaminë C Zink

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina
L1,140.00
Shtoje në shportë