info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 14 results

Ofertë!
-10%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
L3,120.00 L2,808.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
L3,120.00 L2,808.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Anacaps Progressiv

Suplement ushqimor kundër rënies kronike të flokëve 30 kapsula
L4,200.00 L3,360.00 -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi BioCollagenix Beauty Formula

Suplement me kolagjen për një lëkurë të shëndetshme dhe '' të re'' 10 flakone
L5,200.00 L4,680.00 -10%
Shtoje në shportë

Phyto Duo Phytophanere

Integrator për flokët dhe thonjtë Paketim me 120 kapsula + 120 kapsula falas
L6,190.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
L2,003.00 L1,802.70 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
L2,140.00 L1,926.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
L2,409.60 L2,168.64 -10%
Shtoje në shportë

Sugarbearhair Hair Vitamins

Suplement me vitamina për flokët Paketim me 60 arushë të përtypshëm
L4,500.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Hair Crush Gummies

Suplement për flokë, thonj & lëkurë të shëndetshme 60 karamele gomoze
L4,500.00 L4,050.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Original Skin, Hair and Nails

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L1,899.00 L1,709.10 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Platinum Ultimate TimeDefy Skin Radiance

Suplement unik për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 30 tableta
L4,999.80 L4,499.82 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Perfectil Plus Hair Extra Support

Suplement për lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm 60 tableta
L3,900.00 L3,510.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-9%

Vitabiotics Pregnacare New Mum Hair and Skin

Suplement me vitamina dhe minerale për femra që ushqejnë me gji 56 tableta
L2,399.60 L2,177.78 -9%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro