info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 18 results

ATC Çaj Anti-stres Bio

Përzierje bimore për qetësimin e stresit dhe dhimbjeve të kokës 100 g
L190.00
Shtoje në shportë

ATC Çaj Hipnotik Bio

Përzierje bimore kundër pagjumësisë 85 g
L190.00
Shtoje në shportë

ATC Çaj Sedativ Bio

Përzierje bimore me efekt qetësues të sistemit nervor qëndror 90 g
L190.00
Shtoje në shportë

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
L1,160.10
Shtoje në shportë

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
L1,131.00
Shtoje në shportë

Erba Vita Calma-B Sirup

Suplement me bazë bimore qetësues & gjumësjellës për bebe dhe fëmijë 150 ml
L1,700.00
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Activ

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 kapsula natyrale
L1,450.00
Shtoje në shportë

Esi Erbe della Notte Gocce

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor 50 ml
L780.00
Shtoje në shportë

Esi Go Up Pocket Drink

Suplement ushqimor kundër lodhjes mendore dhe fizike 16 bustina
L1,320.00
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura

Suplement ushqimor me melatoninë për të rregulluar ciklin e gjumit 30 tableta
L399.90
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura 3 mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta të vogla (mikrotableta)
L450.00
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura Activ

Suplement ushqimor me melatoninë dhe valerianë që rregullon ciklin e gjumit 30 tableta
L939.90
Shtoje në shportë

Esi Melatonin Pura Retard

Suplement ushqimor me melatoninë për të rregulluar ciklin e gjumit 30 tableta
L649.80
Shtoje në shportë

Esi NoDep Erba di San Giovanni

Suplement ushqimor që rregullon humorin dhe pakëson stresin 30 kapsula
L1,250.10
Shtoje në shportë

Esi NoDol Crema

Krem për përdorim lokal me veprim analgjezik dhe anti-inflamator 100 ml
L1,050.00
Shtoje në shportë

Esi Relaxerbe Naturcaps

Suplement ushqimor bimor anti-stres 30 kapsula
L900.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Melatonin 10mg

Suplement me melatoninë që rregullon ciklin e gjumit Paketim x 100 kapsula
L2,430.00 L2,187.00 -10%
Shtoje në shportë

Periodar Chewable Tablets

Tableta të përtypshme kundër stresit për fëmijë mbi 3 vjeç. Kuti me 30 tableta.
L1,279.80
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro