info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 14 results

Ofertë!
-10%

Doppelherz Sport Direct

Vitamina & minerale për aktivitet fizik 20 bustina
L1,210.00 L1,089.00 -10%
Shtoje në shportë

Easy Piercing Hygenic Solution Spray

Spray për dezinfektimin e zonës së piercing 50 ml
L600.00
Shtoje në shportë

Easy Piercing Mouthwash Solution

Shpëlarës për gojën për përdorim përpara vendosjes së piercing 125 ml
L600.00
Shtoje në shportë

Easy Piercing Saline Solution Spray

Spray për hidratimin e zonës së piercing 50 ml
L600.00
Shtoje në shportë

Easytattoo Aftercare Kit (soft cleansing gel+tatto cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve
L1,500.00
Shtoje në shportë

Easytattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
L1,000.00L1,500.00
Përzgjidhni mundësi

Easytattoo Cream Individual Sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol 20 bustina x 4 ml
L3,000.00
Shtoje në shportë

EasytattooPro Petroleum Jelly Monodose

Vazelinë e bardhë bustinë 5 ml
L100.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi MultiComplex Sport

Suplement ushqimor me kripëra për persona që merren me sport 10 bustina
L1,190.00 L1,071.00 -10%
Shtoje në shportë

Medel Cardio Evo Pro

Orë për matjen e parametrave truporë
L11,900.00
Shtoje në shportë

Omron Body Composition Monitor BF511

Pajisje elektronike për matjen e masës yndyrore, masës muskulare dhe parametrave të tjerë truporë.
L15,000.00
Shtoje në shportë

Omron Body Fat Monitor BF306

Pajisje elektronike për matjen e BMI-së dhe përqindjes së masës yndyrore.
L8,500.00
Shtoje në shportë

Omron Walking Style One 2.0 Step Counter

Aparat elektronik për matjen e hapave.
L2,600.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro