info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Mirëqenie seksuale

Showing 1–20 of 28 results

PLAYBOY CLASSIC LUBRIFICANT

Lubrifikues me bazë uji, për një ndjenjë sensuale dhe natyrale. 88.7 ML
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY MICROTHIN CONDOMS

Kondom të hollë. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY WELL HUNG CONDOMS

Kondom me përmase 60 mm. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY PASSION BERRY KISSED LUBRIFICANT

Lubrifikues me aromë fruta pylli. 88.7 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY PASSION BERRY KISSED LUBRIFICANT PACKETS

Lubrifikant me bustina me shije fruta pylli. 12 copë
1,000.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY 4-PLAY PLEASURE CONDOMS

Kondom me aromë mente. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

CONTROL CONDOM FORTE

Kondom me rezistencë më të madhe.
350.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM DELAY

Kondom që rrit performacën seksuale.
200.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM CHOCOLATE ADICCTION

Kondom me aromë çokollate.
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM XTRA LUBE

Kondom me lubrifikim të shtuar
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM TOUCH & FEEL

Kondom me kokrriza në sipërfaqe, për më shumë kënaqësi
200.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM THIN

Kondomë të hollë.
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM PEPPERMINT ECSTASY

Kondom me aromë mente
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM NATURE XL

Kondom në përmasë extra large
200.00 L350.00 L
Përzgjidhni mundësi

HCG Pregnancy Test

Test shtatzënie i thjeshtë
100.00 L
Shtoje në shportë
Test shatzënie

PregnanSee Cassette Pregnancy Test

Test shtatzënie kasetë PregnanSee
200.00 L
Shtoje në shportë
Test shatzënie

PregnanSee Midstream Pregnancy Test

Test shtatzënie stilolaps
350.00 L
Shtoje në shportë
Test shatzënie

Predictor Express Pregnancy Test

Test shtatzënie Predictor Express
770.00 L
Shtoje në shportë

Sure Check Cassette Pregnancy Test

Test shtatzënie
300.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping