info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ankerplastë dhe leukoplastë

Showing all 18 results

PIC Optisoft Comfort

Ankerplast për sytë me përmasa 95 x 65 cm 10 copë
420.00 L
Shtoje në shportë

PIC Soft Fix Plaster

Leukoplast delikat me lëkurën
125.00 L210.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Sensitive Fix Plaster

Leukoplast mëndafshi delikat me lëkurën
150.00 L340.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Classic Fix Plaster

Leukoplast klasik
160.00 L470.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Protective Chafing Plaster

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
320.00 L
Shtoje në shportë

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato

Ankerplast 25 cm x 10cm 25 copë
2,030.00 L
Shtoje në shportë

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplast me përmasa 25mm x 72mm (Large) 10 copë
160.00 L
Shtoje në shportë

PIC Classic Fix Plaster – 5cm x 5m

Leukoplast klasik
275.00 L360.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatotio Impermeabile

Ankerplast rezistent ndaj ujit me përmasa 10 cm x 25 cm 25 copë
5,100.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti Rotondi

Ankerplast i rrumbullakët rezistent ndaj ujit 20 copë
270.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotto Post-Operatorio Impermeabile

Ankerplast antibakterial rezistent ndaj ujit 5 copë
265.00 L680.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Soffix Med Cerotto Post-Operatorio Delicato – 5cm x 7cm

Ankerplast antibakterial 5 copë
190.00 L430.00 L
Përzgjidhni mundësi

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa të ndryshme 20 copë
265.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 25mm x 72mm (large) 10 copë
220.00 L
Shtoje në shportë

PIC Aquablock Cerotti

Ankerplastë rezistentë ndaj ujit me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
340.00 L
Shtoje në shportë

PIC Delicate Cerotto

Ankerplastë hipoalergjikë me përmasa 19mm x 72mm (medium) 20 copë
180.00 L
Shtoje në shportë

PIC Family Cerotto Mix

Ankerplastë me përmasa të ndryshme 20 copë
250.00 L
Shtoje në shportë

PIC Classic Cerotto Universale

Ankerplastë me klorhexidine medium 20 copë
190.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare