info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Higjiena orale

Showing 1–20 of 163 results

Sensodyne Pro-Smalto Toothpaste

Pastë dhëmbësh që forcon smaltin 75 ml
500.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Extra Fresh Toothpaste

Pastë dhëmbësh që parandalon gjakosjen e mishrave të dhëmbëve dhe le një ndjesi freskie në gojë 75 ml
450.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Daily Mouthwash

Shpëlarës për gojën për përdorim të përditshëm 500 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Repair and Protect Toothpaste

Pastë dhëmbësh për dhëmbë tepër të ndjeshëm 75 ml
500.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Complete Protection Toothpaste

Pastë dhëmbësh me veprim të shumëfishtë 75 ml
500.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Rapid Action Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fije të buta 1 furçë dhëmbësh
365.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Protection Fluor Toothpaste

Pastë dhëmbësh me përmbajtje fluori 75 ml
490.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Advanced Clean Toothpaste

Pastë dhëmbësh që mundëson pastrimin e plotë të dhëmbëve tuaj 75 ml
450.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Gentle Care Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fije të buta për dhëmbë të ndjeshëm 1 furçë dhëmbësh
520.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Complete Protection Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fije të buta 1 furçë dhëmbësh
560.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Fluoride Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor 75 ml
450.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Repair & Protect Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fije të buta 1 furçë dhëmbësh
300.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm me efekt zbardhues 75 ml
450.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Soin Interdentaire Extra Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh për pastrim të plotë edhe të hapësirave interdentale 1 furçë dhëmbësh
365.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Cool Mint Mouthwash

Shpëlarës për gojën me shije mente 500 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Extra Fresh Complete Protection Toothpaste

Pastë dhëmbësh që ofron një mbrojtje të plotë për dhëmbët tuaj 75 ml
490.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Rapid Action Medium Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fije të mesme 1 furçë dhëmbësh
365.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm, për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm 75 ml
490.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Gum Care Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fije të buta 1 furçë dhëmbësh
370.00 L
Shtoje në shportë

Sensodyne Expanding Dental Floss

Fill dentar për pastrimin e hapësirave interdentare 30 m
420.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso