info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Deodorante dhe antidjersë

Showing all 17 results

Uriage Déodorant Puissance 3

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format roll-on. 50 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Déodorant Fraîcheur

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format spraj. 125 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène BODY Deodorant Efficacite 24 h

Deodorant në trajtë roll-on, formuluar për lëkurë të ndjeshme. 50 ml
1,550.00 L 1,240.00 L -20%
Shtoje në shportë

BABÉ Roll-on Deodorant

Deodorant unisex për lëkurë sensitive dhe delikate. 50 ml
1,547.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48H Anti-Traces Blanches&Jaunes

Deodorant në formë spraj, me veprim 48H, kundër njollave në tekstile. Formuluar për lëkurë sensitive. 125 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Homme 48H Anti-Transpirant Anti-Traces

Anti-transpirant roll on specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive. Nuk lë njolla në tekstile. 50 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant 48H Fraicheur Extreme

Deodorant në formë spraj, me efekt freskues. Formuluar për lëkurë sensitive. 100 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Homme Deodorant Tolerance Optimale

Deodorant në formë spraj, specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive. 100 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Man Deodorant Anti-perspirant Roll On

Deodorant roll on për meshkuj 50ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant me minerale për lëkurë të ndjeshme 125ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit 50 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72-hour Roll-on

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi.
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes 30 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar 50ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Roll-on

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për lëkurë të ndjeshme 50ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 48h Spray

Deodorant në formë spraji Vichy 125 ml
1,830.00 L 1,555.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Deodorant Spray With Althea 24h

Deodorant pa Alumin 24h 125ml.
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso