info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Deodorante dhe antidjersë

Showing 1–20 of 23 results

Dermedic Antipersp R Roll-On

Deodorant roll-on kundër djersitjes i cili rekomandohet për higjienën e përditshme të lëkurës. 60 ml
750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinofresh Déodorant Stick Naturel

Deodorant në formë stick-u pa alkool dhe pa alumin. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Soin des Lèvres

Përkujdesje hidratuese për buzët. 4.5 g
770.00 L 693.00 L -10%
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray Men

Spray anti-perspirant i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. Formulim për meshkuj. 60 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray Women

Spray anti-perspirant për femra, i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. 60 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray

Spray anti-perspirant i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. 60 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Men SET

Set promocional për meshkuj (40% ulje) Xhel rroje kundër irritimit + Balsam pas rroje + Deodorant anti-djersë 50 ml
6,600.00 L 3,960.00 L -40%
Shtoje në shportë

Uriage Déodorant Puissance 3

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format roll-on. 50 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Déodorant Fraîcheur

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format spraj. 125 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène BODY Deodorant Efficacite 24 h

Deodorant në trajtë roll-on, formuluar për lëkurë të ndjeshme. 50 ml
1,550.00 L 1,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Homme 48H Anti-Transpirant Anti-Traces

Anti-transpirant roll on specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive. Nuk lë njolla në tekstile. 50 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Deodorant 48H Fraicheur Extreme

Deodorant në formë spraj, me efekt freskues. Formuluar për lëkurë sensitive. 100 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Homme Deodorant Tolerance Optimale

Deodorant në formë spraj, specifik për meshkuj. Formuluar për lëkurë sensitive. 100 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Man Deodorant Anti-perspirant Roll On

Deodorant roll on për meshkuj 50ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Deodorant Mineral 48H Tolerance Optimale

Deodorant roll on 48 orësh pa kripëra të aluminit 50 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy 48 Hour No Trace Anti Perspirant Deodorant Roll On

Deodorant rroll on që nuk le shenja të bardha në rroba 50ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72-hour Roll-on

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi.
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
FarmaOn Vichy roll on stress resist

Vichy Stress Resist Anti-Perspirant Intensive Treatment 72H Roll On Promo Pack

Deodorant roll on për kontrollin e djersitjes së tepërt në kushte stresi. Paketim promocional me 25 ml falas. 2 x 50 ml
2,760.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes 30 ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Deodorant Anti – Transpirant Intense Roll On 48h

Deodorant rroll-on Vichy 48 orësh për djersitje të shtuar 50ml
1,830.00 L 1,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare