[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Higjienë intime

Showing 1–20 of 58 results

Incoped Pant Adult Diaper Extra-large

Pelena për të rritur në formë mbathjesh. 7 pelena
600.00 L
Shtoje në shportë

Clean ped Adult Diaper

Pelena për të rritur me ngjitje. 10 pelena
550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Armour Adult Pants Underwear

Pelena për të rritur në formë mbathjesh. 10 pelena
700.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime. 50 ml
1,050.00 L 840.00 L -20%
Shtoje në shportë

Lycia Crema Decolorante Viso Perfect Touch

Krem dekolorues për fytyrën. 8 bustina
480.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Detergente Intimo Protezione Lenitiva

Detergjent intim delikat, me veti zbutëse dhe qetësuese. 250 ml
380.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Detergente Intimo Delicatezza Neutra

Detergjent intim delikat, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë mbi 3 vjeç. 250 ml
380.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Detergente Intimo Freschezza Attiva

Detergjent intim me veti antibakteriale. 250 ml
380.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Thiosoap pH 5.5 Cleanser

Pastrues për fytyrën dhe trupin për lëkurën e seborroike, me tendencë akneike. 250 ml
1,320.00 L 1,122.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm Intimate pH 3.5

Larës intim me ph 3.5 për lëkurë të ndjeshme. 250 ml
1,410.00 L 1,198.50 L -15%
Shtoje në shportë

Abena Abena Abri-Fix

Mbathje në formë rrjete për femra Kuti x 5 copë
500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Abena Slip Medium M0

Pelena M me ngjitje për të rritur Kuti x 10 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

Abena Pants

Pelena si mbathje për të rritur Kuti x 14 copë
1,460.00 L1,560.00 L
Përzgjidhni mundësi

Froika Froipol Liquid

Pastrues delikat me veti antiseptike për fytyrën, trupin dhe zonën intime. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Guerriero GynoCare Intimate Detergent

Detergjent intim me pH 5.5 500 ml
894.00 L
Shtoje në shportë

Floragyn Ovuli

Ovula efektive në rregullimin e florës bakteriale vaginale Kuti x 6 ovula
1,396.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë

Saforelle Gentle Cleansing Care

Përkujdesje e butë pastruese intime dhe trupore për lëkurë të ndjeshme 250 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Always Cotton Protection Normal Pads

Peceta higjenike pambuku 100% organike. Paketim me 12 peceta.
260.00 L
Shtoje në shportë

Always Infinity with Smart Foam Normal Pads

Peceta higjenike me absorbim 10 herë më të lartë falë teknologjisë SmartFoam. Paketim me 12 peceta.
310.00 L
Shtoje në shportë