info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 156 results

Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Soothing

Detergjent intim me veprim qetësues dhe pH 4.5 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Refreshing Action

Detergjent intim me veprim freskues dhe pH 4.5 250 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Dermix Absolut Torr Antiperspirant Deodorant Roll-On

Anti-perspirant që kontrollon djersitjen dhe aromën e pakëndshme deri në 7 ditë 25 ml
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Driosec Gel

Deodorant dhe anti-perspirant në formë xheli për përdorim të përditshëm 75 ml
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Shtoje në shportë

Pharmasept Hygienic Set

Set për higjienën e përditshme të trupit 500 ml, 200 ml, 50 ml
2,980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Cold Wax Small Strips for Face and Sensitive Areas

Strisha me dyllë për depilimin e fytyrës dhe zonave sensitive 6 strisha
1,302.00 L 1,041.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Cold Wax Strips with Sweet Almonds for legs

Strisha me dyllë për depilimin e këmbëve 6 strisha
1,449.60 L 1,159.68 L -20%
Shtoje në shportë

Farma-Derma Ginexid Schiuma Detergente

Shkumë larëse për zonën intime 150 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Candifit Mousse

Shkumë pastruese për zonën intime 100 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Hidraven Soap Free Foamy Cream

Krem larës për përdorim të përditshëm 300 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vidermina MD Rectal Lipogel

Xhel rektal trajtues dhe parandalues në trajtimin e hemorroideve 30 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser Acid pH

Detergjent intim me pH acid 300 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina Intima Formula Comfort pH Acido

Detergjent intim me veti hidratuese dhe mbrojtese 300 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Intimate Cleanser pH Neutro

Detergjent intim delikat me lëkurën 300 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies V-Protection Regular Liners

Peceta intime ditore
270.00 L
Përzgjidhni mundësi

Libresse Dailies Fresh & Protect Long Liners

Peceta intime ditore të gjata 28 peceta intime
350.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Pure Sensitive Intimate Wipes

Letra të lagura për zonën intime 12 letra të lagura
220.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles String Liners

Peceta ditore të holla dhe të lehta 30 peceta
270.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles Black Liners

Peceta ditore të zeza 30 peceta
320.00 L
Shtoje në shportë

Libresse Dailies Styles So Slim

Peceta ditore super të holla 32 peceta
260.00 L
Shtoje në shportë