info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 38 results

Ofertë!
-20%

Guam Il Leggings Panty Snell Massagiante

Korse masazhuese dhe rimodelese për zonën e barkut dhe vitheve
6,890.00 L 5,512.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosculpt Gommage Crushed Cabernet

Scrub trajtues për trupin. 225 g
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit 200 ml
5,300.00 L 3,710.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Toskani Slimming Gel

Xhel dobësues & rimodelues për trupin 200 ml
8,450.00 L 6,337.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Il Leggings Snell Massagiante Anticellulite- Rassodante

Streçe masazhuese, anti-celulit dhe tonifikuese
7,150.00 L 5,720.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Guam Rapid Action FIR Anti-cellulite Treatment

Baltë me nxehtësi me bazë algash dhe veprim kundër celulitit 500 g - 400 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Trattamento Anticellulite

Trajtim kundër celulitit me alga detare dhe efekt ngrohës 200 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico

Baltë termike kundër celulitit 400 ml
5,200.00 L 4,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam il Leggings Rassodanti e Rimodelanti

Streçe tonifikuese & kundër celulitit
7,410.00 L 5,928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam FangoCrema Anti-cellulite FIR

Trajtim në të nxehtë kundër celulitit 300 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Britannia Cell

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës normale trupore Kuti x 30 bustina
4,160.00 L 3,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Cellulite Formula Seaweed Mud Algenfango

Baltë anti-celulit me veprim në të nxehtë 750 ml ( 1 kg )
9,100.00 L 7,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Il Leggings Pinocchietto FIR

Streçe të holla tonifikuese dhe anti-celulit
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate

Krem kundër celulitit rezistent 100 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Alga Stick Cell

Stik me përmbajtje algash & efekt anti-celulit 75 ml
3,250.00 L 2,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam il Leggings Active Traspirante

Streçe tonifikuese & kundër celulitit Masa L/XL
7,540.00 L 6,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Fanghi D’alga Guam F.I.R

Baltë me efekt anti-celulit 500 g
6,370.00 L 5,096.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Snellente Crema Notte

Krem nate trupi, me efekt rimodelues dhe dobësues 200 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Duo Crema Anticellulite Effetto Freddo

Formulim në të ftohtë, me veprim kundër celulitit 200 ml
4,550.00 L 3,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Guam Il Leggings Push-Up

Streçe komode që rimodelojnë vithet
8,450.00 L 6,760.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi