info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 358 results

Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
1,816.00 L2,616.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë
1,680.00 L2,560.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme. Paketim me pompë ultra-praktike. 500ml
3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës me efekt mikro-peeling 400 ml
3,350.00 L 2,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,880.00 L2,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën 200ml
1,890.00 L 1,512.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
1,280.00 L2,440.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme
747.50 L1,982.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Avène B-Protect SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. 30 ml
2,100.00 L 1,470.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel

Xhel larës për lëkurë akneike me acid salicilik dhe efekt eksfoljues 200 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Creme Lavante

Krem pastrues zbutës për lëkurë të yndyrshme 200 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Mousse Nettoyante 150 ml

Shkumë pastruese 150 ml. Shkumë pastruese për fytyrën, lëkura normale mikse.
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Facial Cleanser

Pastrues fytyre, i përshtatshëm për lëkurë normale në të yndyrshme. 236 ml
2,000.00 L 1,400.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Dermedic Normacne Antibacterial Cleansing Gel

Xhel larës, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me tendencë akneike. 500 ml
3,300.00 L 2,310.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigent Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
2,240.00 L 1,792.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Normaderm Phytosolution Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 400 ml
2,970.00 L 2,376.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave SA Smoothing Cleanser

Pastrues në trajtë xheli shkumues me acid salicilik i cili ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës.
1,760.00 L2,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O AR Eau Micellaire Demaquillante Anti-Rougeurs

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme, me tendencë të skuqet lehtësisht. 250ml
2,250.00 L 1,462.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Cleansing Foam

Shkumë larëse për persona me lëkurë të yndyrshme 150 ml
2,490.00 L 1,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Pore Refine Cleanser

Xhel pastrues për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 300 ml
2,210.00 L 1,768.00 L -20%
Shtoje në shportë