info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Cetaphil Facial Cleanser

Çmimi:2,000.00 L 1,300.00 L -35%

Pastrues fytyre, i përshtatshëm për lëkurë normale në të yndyrshme.
236 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

236 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Pastrues fytyre delikat dhe jo irritues, i përshtatshëm për lëkurë normale, mikse dhe të yndyrshme.
Përdoret për të larguar papastërtitë dhe yndyrën e tepërt.
Gjithashtu heq me lehtësi makeup-in, duke e lënë lëkurën të butë, të freskët dhe të lëmuar.
Formulimi specifik që shkumëzohet me lehtësi, mundëson ruajtjen e balancës yndyrore të lëkurës, duke mos shkaktuar tharje të saj.
I testuar klinikisht.
Hipoalergjik.
Jo-komedogjenik.

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në lëkurë të lagur dhe shpëlajeni mirë.
Rekomandohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë në fytyrë dhe në qafë.

Water, Glycerin, PEG-200 Hydrogenated glyceryl palmate, Butilenglycol, Sodium lauryl sulfate, Sarcosinate, Acrylate copolymer / stearate-20 methacrylate, PEG-7 Glyceryl cocoate, Phenoxyethanol, Panthenol, PEG-60 Castor oil, ED castor oil.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.