info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dhimbje/temperaturë- Fëmijë

Showing all 14 results

Ibudol Pediatrico 200 mg (ibuprofen)

Medikament OTC me përmbajtje ibuprofeni për fëmijë mbi 7 vjeç Kuti x 20 bustina
644.00 L
Shtoje në shportë

Acetamol Prima Infanzia Gocce (paracetamol)

Formulim me pika, me përmbajtje paracetamoli, i përshtatshëm për bebe 30 ml
678.00 L
Shtoje në shportë

Paramolan 24 mg/ ml (paracetamol)

Shurup me përmbajtje paracetamoli 200 ml
464.00 L
Shtoje në shportë

Trifene suspension oral 20 mg/ ml (ibuprofen)

Shurup me ibuprofen për uljen e temperaturës dhe qetësimin e dhimbjeve 200 ml
540.00 L
Shtoje në shportë

Supofen 40 mg/ ml (paracetamol)

Shurup me përmbajtje paracetamoli 85 ml
447.00 L
Shtoje në shportë

Brufen 100 mg/5ml shurup (ibuprofen)

Medikament OTC me përmbajtje ibuprofeni Flakon 100 ml
222.00 L
Shtoje në shportë
Dolokids FarmaOn.al

Dolokids Paracetamol 200 mg/ 5 ml

Bustina monodozë për fëmijë me përmbajtje paracetamoli dhe shije luleshtrydhe Kuti x 12 bustina
597.96 L
Shtoje në shportë

Apotel 120 mg/5 ml (paracetamol)

Shurup për fëmijë me përmbajtje paracetamoli dhe shije qershie 120 ml
487.00 L
Shtoje në shportë

Algofren 100mg/5ml shurup (ibuprofen)

Shurup me përmbajtje ibuprofeni për fëmijë 150 ml
486.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn Nurofen shurup

Nurofen 100mg/5ml shurup për fëmijë (ibuprofen)

Shurup me përmbajtje ibuprofeni dhe përqëndrim 100mg/5ml 150 ml
616.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 120mg/5ml shurup (paracetamol)

Shurup me përmbajtje paracetamoli dhe përqëndrim 120mg/5ml 120 ml
637.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 500 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 500 mg Paketim x 10 supozitorë
554.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 250 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 250 mg Paketim x 10 supozitorë
495.00 L
Shtoje në shportë

Tachipirina 125 mg (paracetamol)

Supozitorë me përmbajtje paracetamoli 125 mg Paketim x 10 supozitorë
427.10 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping