info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aparate aerosoli - terapi me avull

Showing all 15 results

Omron C102 Total Compressor Nebulizer

Aparat aerosoli i pajisur me aspirator nazal
7,800.00 L
Shtoje në shportë

Omron Nebulizer Kit NC-28P

Kit për aparat aerosoli Omron
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Zano Inspire Nebulizer

Aparat aerosoli për terapi me avull
6,900.00 L
Shtoje në shportë

Medel Basic Kit

Set aerosoli Medel
1,560.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirFamily Evolution Aerosol

Aparat aerosoli për terapi me avull
8,450.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirCube Kit

Kit për aparat aerosoli AirCube
1,650.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirCube Aerosol

Aparat aerosoli
6,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC Air Project MedCup

Vasketa për aparate aerosoli 10 copë
420.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirStylo Aerosol

Aparat aerosoli me piston
8,900.00 L
Shtoje në shportë

PIC Rino Shower

Pajisje për ''dush nazal''
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Omron DuoBaby 2 in 1 NebulizerNE-C301-E

Aparat aerosoli me veprim të dyfishtë.
10,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron A3 Complete Accessory Kit

Aksesorë për aparat aerosoli Omron A3 Complete.
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Omron A3 Complete Nebulizer.

Aparat aerosoli.
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Compressor Nebulizer NE-C803

Aparat aerosoli.
5,590.00 L
Shtoje në shportë

Omron Compressor Nebulizer NE-C28P

Aparat aerosoli.
9,000.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso