info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing 1–48 of 68 results

Toskani Dermaroller TKN15

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.5 mm për përdorim në trup
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN20

Dermaroller me mikro-gjilpëra 2.0 mm për përdorim në trup
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN10

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.0 mm për përdorim në trup dhe fytyrë
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN5

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.5 mm për përdorim në fytyrë
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN2

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.2 mm për përdorim në skalp
2,600.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN3

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.3 mm për përdorim në skalp dhe fytyrë
2,600.00 L
Shtoje në shportë

iHealth PT3 Thermometer

Termometër digital, pa prekje me rreze infra të kuqe
11,500.00 L
Shtoje në shportë

Now Solutions Ultrasonic Glass Swirl USB Oil Diffuser

Difuzor ambjenti me ultratinguj
6,950.00 L
Shtoje në shportë

On Call Plus Blood Glucose Monitoring System

Glukometër + 10 fisha për matjen e glicemisë
0.10 L
Shtoje në shportë

Pic MobileRapid Wrist Digital Wrist Blood Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
6,200.00 L
Shtoje në shportë

Contour Plus Strips

Fisha për aparat glicemie
2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Contour Plus Blood Glucose Monitoring System

Aparat për matjen e glicemisë Contour Plus
0.10 L
Shtoje në shportë

iHealth Start BPW Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
5,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth View Smart Blood Pressure Wrist Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
11,000.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Clear Smart Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
13,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Blood Glucose Test Strips

Fisha për aparat glicemie Kuti x 50 fisha
2,500.00 L
Shtoje në shportë

iHealth Gluco Smart Glucose Monitoring System

Aparat glicemie
1.00 L
Shtoje në shportë

Accu-Check Softclix Lancets – 25 lancets (gjilpëra)

Gjilpëra Accu-check për aparat glicemie
500.00 L1,300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Accu-Check Active Blood Glucose Monitor

Aparat glicemie Accu-Check Active
1.00 L
Shtoje në shportë

Accu-Check Active Blood Glucose Test Strips

Fisha Accu-Check për matjen e glukozës në gjak Kuti me 50 fisha
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Smart Chek Blood Glucose Test Strips

Fisha Smart Check për matjen e glukozës në gjak Kuti me 50 fisha
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Smart Chek Blood Glucose Monitor

Aparat glicemie Smart Chek
0.10 L
Shtoje në shportë

Bionime Blood Glucose Monitor + Test Strips

Fisha për aparat glicemie (2 kuti x 50 fisha) Aparat glicemie falas
4,400.00 L
Shtoje në shportë

Bionime Blood Glucose Test Strips

Fisha për aparat glicemie 2 kuti x 25 fisha
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Imetec Sand Heating Pad

Jastëk elektrik me rërë
8,250.00 L
Shtoje në shportë

Imetec Neck and Shoulders Heating Pad

Jastëk elektrik
8,250.00 L
Shtoje në shportë

Imetec Intellisense Foot Warmers

Ngrohëse elektrike për këmbët Imetec
7,150.00 L
Shtoje në shportë

Imetec Intellisense

Jastëk elektrik
4,550.00 L
Shtoje në shportë

Medel BodyTech

Pajisje për matjen e parametrave truporë
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Medel Baby Star Aerosol

Aparat aerosoli në formë ylli
4,990.00 L
Shtoje në shportë

Medel Professional Aerosol

Aparat Profesional Aerosoli
8,800.00 L
Shtoje në shportë

Medel Connect Cardio MB10

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
17,250.00 L
Shtoje në shportë

Medel Basic Kit

Set aerosoli Medel
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Medel Ionic Sauna

Sauna jonike
4,950.00 L
Shtoje në shportë

Medel Manicure/Pedicure Expert

Pajisje për manikyr dhe pedikyr
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Medel Soft Roll

Rroll profesional për pedikyr
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Medel Dermo Peel Microdermoabrazion

Pajisje që realizon peeling të lëkurës
4,950.00 L
Shtoje në shportë

Medel Face Brush

Furçë për pastrim të thellë të fytyrës
4,420.00 L
Shtoje në shportë

PIC Air Project Aerosol a Ultrasuoni

Aparat aerosoli me ultratinguj
15,400.00 L
Shtoje në shportë

PIC Mr.Carrot Aerosol

Aparat aerosoli me dizajn në formë lepuri
8,450.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirFamily Evolution Aerosol

Aparat aerosoli për terapi me avull
8,450.00 L
Shtoje në shportë

PIC Cardio Simple Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik krahu për matjen e presionit të gjakut
6,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirCube Aerosol

Aparat aerosoli
5,790.00 L
Shtoje në shportë

PIC Air Project MedCup

Vasketa për aparate aerosoli 10 copë
420.00 L
Shtoje në shportë

PIC Mr.Hippo Aerosol a Piston

Aparat aerosoli me dizajn hipopotami për fëmijë
8,450.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirStylo Aerosol

Aparat aerosoli me piston
9,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC Stethomed Stetoscopio Piatto

Stetoskop i sheshtë
580.00 L
Shtoje në shportë

PIC Smart Rapid Automatic Wrist Blood Pressure Monitor

Aparat elektronik kyçi për matjen e presionit të gjakut
6,400.00 L
Shtoje në shportë