info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent 2in1 Thermo Pads Kopeta termike

Çmimi:2,870.00 L

Kopeta gjiri termike
Kuti x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: AVE0162
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Suitable For

Përshkrimi

Kopetat termike të gjirit Philips Avent stimulojnë rrjedhjen e qumështit dhe qetësojnë irritimet e gjoksit.
Të pajisura me një veshje të butë, për të qënë sa më delikate me lëkurën dhe komforte në përdorim.
Mund të përdoren për veprim në të ftohtë dhe të ngrohtë.

Përdorimi i kopetave të ftohta bëhet për të qetësuar irritimet në gjoks.
Ruhen në frigorifer ose në ngrirje. Përdoren gjithmonë me veshjen përkatëse.

Përdorimi i kopetave të ftohta bëhet për të stimuluar rrjedhjen e qumështit.
Vendosen në ujë të nxehtë për 10 minuta dhe përdoren me veshjen përkatëse.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping