info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Kertyol P.S.O. Shampoo

Çmimi:L2,100.00 L1,785.00 -15%

Shampo për gjëndje skuamoze të paraqitur me pllaka në lëkurën e kokës

200 ml

Stock: In stock

SKU: DU055

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Ndihmon në qetësimin e irritimeve, në zbutjen e skalpit të kokës dhe rregullimin e prodhimit të keratinës. Eleminon zbokthin e aderuar me lëkurën e kokës, qetëson skuqjen dhe kruarjen.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet.

Riaplikohet, lihet të veprojë për rreth tre minuta, shpëlahet përsëri.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë për të paktën 6 javë.

Përbërësit

WATER (AQUA), SODIUM TRIDECETH SULFATE, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, SULFUR, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDE MIPA, SALICYLIC ACID, FRAGRANCE (PARFUM), METHYLISOTHIAZOLINONE, SILICA, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, TALC