info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Zano Inspire Nebulizer

Çmimi:6,900.00 L

Aparat aerosoli për terapi me avull

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Aparati i aerosolit Zano synon të ofrojë një terapi efikase për personat që kanë probleme me rrugët respiratore (astma, alergji stinore etj).

Karakteristikat:
-shumë pak i zhurmshëm, aparati ka një nivel zhurme 55db, i barasvlefshëm me zhurmën e një bisede familjare të qetë, me qëllim që fëmijët të mos tremben dhe ta pranojnë terapinë me avull;
-kompakt, aparati mbahet dhe vetëm me një dorë dhe peshon rreth 200 gram.
Brenda kutisë do të gjeni dhe një cantë e cila mundëson transport sa më të lehtë të aparatit.
-efektiv, aparati i aerosolit mundëson një shkallë grimcimi prej 3.8 μm, çka mundëson shpërndarje të njëtrajtshme të grimcave në të gjithë traktin respirator;
-ekonomik, dizajni specifik i nebulizatorit bën që të kemi një humbje solucioni më pak se 0.8 ml dhe një efikasitet maksimal.

Ky aparat avulli mund të përdoret si nga fëmijët, ashtu dhe nga të rriturit.
Brenda paketimit do të gjeni adaptorin, manualin e poërdorimit, vasketën, tubin, maskën e gojës, maskën për të rritur, maskën për fëmijë.
Kapaciteti maksimal i aparatit është 10 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping