info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

terapi me avull

Showing all 16 results

Omron Nebulizer Kit NC-28P

Kit për aparat aerosoli Omron
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Zano Inspire Nebulizer

Aparat aerosoli për terapi me avull
6,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Baby Food Processor 6 in 1

Robot kuzhine i nevojshëm për përgatitjen e ushqimit të fëmijëve tuaj
19,250.00 L 15,400.00 L -20%
Shtoje në shportë

Medel Family Plus Aerosol

Aparat aerosoli për gjithë familjen
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Medel Professional Aerosol

Aparat Profesional Aerosoli
8,800.00 L
Shtoje në shportë

Medel Basic Kit

Set aerosoli Medel
1,560.00 L
Shtoje në shportë

PIC Air Project Aerosol a Ultrasuoni

Aparat aerosoli me ultratinguj
15,400.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirFamily Evolution Aerosol

Aparat aerosoli për terapi me avull
8,450.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirCube Aerosol

Aparat aerosoli
5,790.00 L
Shtoje në shportë

PIC Mr.Hippo Aerosol a Piston

Aparat aerosoli me dizajn hipopotami për fëmijë
8,450.00 L
Shtoje në shportë

PIC Air Project MedCup

Vasketa për aparate aerosoli 10 copë
420.00 L
Shtoje në shportë

PIC AirStylo Aerosol

Aparat aerosoli me piston
9,000.00 L
Shtoje në shportë

PIC Air Project Kit

Kit për aerosol me ultratinguj
1,680.00 L
Shtoje në shportë

Omron DuoBaby 2 in 1 NebulizerNE-C301-E

Aparat aerosoli me veprim të dyfishtë.
10,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron A3 Complete Nebulizer.

Aparat aerosoli.
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Omron Compressor Nebulizer NE-C28P

Aparat aerosoli.
8,500.00 L
Shtoje në shportë