info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Pacifier Clip 0m+

Çmimi:750.00 L 600.00 L -20%

Kapëse biberoni me dizajne të ndryshme 0m+

Spastroje
e zezë
rozë
blu
jeshile
lejla
e bardhë


SKU: v061120
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Kapëse biberoni e disponueshme në disa ngjyra dhe dizajne.
Në njërën anë mban të fiksuar bieronin, në anën tjetër kapet te rrobat e bebes.

Praktike në përdorim.
Përshtatet me të gjithë biberonët Twistshake.

Materiali i përdorur është tekstili.
Pa BPA.
I prodhuar sipas standarteve Europiane.

Përbërësit

textile