info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Toskani Fat Burner Plus

Çmimi:5,200.00 L

Suplement ushqimor që ndihmon në djegien/humbjen e masës dhjamore
Kuti x 20 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: TKN071
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

20 flakonë x 10 ml

Suitable For

Përshkrimi

Toskani Fat Burner Plus është një suplement ushqimor i përshtatshëm si për meshkujt ashtu edhe për femrat, vepron në mënyrë efektive në indin dhjamor, duke pakësuar grumbullimin e yndyrës në zonat më të padëshiruara të trupit si këmbët, vithet dhe barku.
I formuluar me përbërës diuretikë dhe drenues, Fat Burner ndihmon në djegien e yndyrnave gjatë aktivitetit fizik dhe shndërrimin e tij në muskul.

Vetitë:
– Pakëson grumbullimin e yndyrës.
– Ka veti lipolitike- shpërbën yndyrën e depozituar
– Efekt termogjenik – p=rshpejton metabolizmin për të nxitur djegien e yndyrnave.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk duhet të përdoret nëse jeni shtatzënë.
Nuk duhet të përdoret te fëmijët.

Përdorimi

Tunde flakonin para përdorimit.
Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.

Përbërësit

L-carnitine, Citrus sinensis extract, Green coffe extract, Citric Acid, Potassium sorbate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping