info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Sure Check Cassette Pregnancy Test

Çmimi:300.00 L

Test shtatzënie

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Sure Check është një test shtatzënie që ofron rezultat 99% të saktë nëse përdoret nga dita e parë e vonesës së ciklit.
Mund të përdoret në cfarëdolloj ore të ditës.

Rastet apo situatat të cilat ndikojnë në rezultatin e testit:
-marrja e disa medikamenteve specifike;
-kryerja e një testi shtatzënie rreth 8 javë mbas një lindjeje apo aborti mund të japë një rezultat fals, pasi në urinë mund të ketë akoma sasi të hormonit nga shtatzënia paraprake;
-konsumimi i sasive të mëdha të lëngjeve mund të ulë përqëndrimin e hormonit në urinë dhe të ndikojë negativisht në rezultat;
-alkooli, antibiotikët, analgjezikët nuk ndikojnë në rezultat.

Përdorimi

1-Hapeni kutinë dhe nxirrni prej saj testin dhe pipetën vetëm në momentin që do e përdorni.
2-Urinoni në një kontenitor/gotë të vogël plastike, merrni prej aty 3-4 pika urinë me pipetë dhe pikojini te vendi përkatës i testit.
3-Rezultati del pas 3 minutash.
4-Nëse rezultati është pozitiv do të shfaqen dy vija, nëse është negativ do të shfaqet vetëm një vijë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping