info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

PregnanSee Midstream Pregnancy Test

Çmimi:350.00 L

Test shtatzënie PregnanSee

Stock: S’ka stok

SKU: 4496626
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

PregnanSee është një test shtatzënie shumë i thjeshtë në përdorim dhe tepër i saktë (99%).
PregnanSee detekton hormonin hCG (human chorionic gonadotropin) në urinë.
HCG njihet si “hormoni i shtatzënisë” dhe është një hormon që nis të prodhohet në organizëm në momentin e konceptimit të shtatzënisë.

Niveli i tij rritet sidomos në stadet fillestare të shtatzënisë.

Testi mund të përdoret në çdo moment të ditës, por preferohet të bëhet në mëngjes pasi urina e parë është më e përqëndruar.

Përdorimi

Lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit.

1)Testi mund të kalohet direkt në rrjedhën e urinës – Në këtë rast drejtojeni pjesën si furçë të testit në rrjedhën e urinës për 5 sekonda.
2)Prisni 3-5 minuta – Nevojiten vetëm pak minuta që të mund të lexoni rezultatin e testit.
3) Nëse shfaqen dy vija, nënkupton një rezultat pozitiv, pra jeni shtatzënë. Nëse shfaqet një vijë, rezultati është negativ, pra nuk jeni shtatzënë.
Nëse nuk shfaqet asnjë vijë testi është i pavlefshëm dhe duhet ta ribëni.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping