info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Powerboy Endurer Longer Lasting Pleasure

Çmimi:975.00 L

Produkt në formë spraji që vonon ejakulimin
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4498064
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Suitable For

Përshkrimi

Powerboy Endurer është një formulim që synon të zgjasë aktin seksual, duke vonuar ejakulimin dhe reduktuar ndjeshmërinë në organin gjenital mashkullor.
Përmban:
– Tërshërë, e njohur tradicionalisht për ndikimin pozitiv në shtimin e ereksionit dhe performancës seksuale;
– Lule basanin, që ndihmon në vonimin e ejakulimit, dhe në këtë mënyrë bën që akti të zgjasë më shumë;
– Laktat mentoli, le një ndjesi freskie në lëkurë;
– Glicerinë, me veti lubrifikuese.

Si të gjithë produktet e tjëra që përdoren në lëkurë, përpara përdorimit aplikoni një sasi të vogël solucioni në lëkurë (të dy partnerët), me qëllim që të shihni nëse do shfaqet ndonjë reaksion mbindjeshmërie apo jo.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Tundeni shishen përpara përdorimit.
Aplikoni 2-5 spraj nga solucioni në organin gjenital mashkullor.
Në rastet kur solucioni është i turbullt, nuk nënkupton që ka ulje të efikasitetit.

Përbërësit

aqua, glycerin, laureth-9, phenoxyethanol, alcohol denat, caprylyl glycol, alcohol, polysorbate 20, benzoic acid, avena sativa kernel extract, hypericum perforatum flower extract, sodium hydroxide, tocopheryl acetate, dehydroacetic acid, menthyl lactate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping