info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Power of Nature Water Shape Program

Çmimi:2,299.92 L 2,069.93 L -10%

Suplement ushqimor 7ditor që u rikthen formën trupore të dëshiruar
14 tableta eferveshente

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

14 tableta eferveshente

Suitable For

Përshkrimi

Program 7ditor që synon t’u rikthejë format trupore të dëshiruara.
Pakëson retensionin hidrik, nxit metabolizmin dhe përmirëson siluetën tuaj.
Përmban CactiNea, një ekstrakt i nxjerrë nga bima prickly pear, e njohur ndryshe si dardha me gjëmba ose kaktus, e pasur me fibra dhe antioksidantë.
Prania në formulim e magnezit, niacinës dhe vitaminës B6 është e nevojshme për nxitjen e metabolizmit.
Magnezi ndihmon gjithashtu në ruajtjen e balancës elektrolitike.
Si ëmbëlsues është përdorur stevia.

Nuk përmban:
-sheqer;
-glukozë;
-konservues;
-gluten.
I përshtatshëm për diabetikë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Rekomandohet të pihen 2 tableta të tretura në një gotë me ujë në ditë, përpara ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active Ingredients per tablet Amounts per tablet % RDI*

Prickly pear extract standardized
in betalains & indicaxanthin (CactiNea™) 1.000mg –
Magnesium 100mg 26,7
Niacin 8mg 50
Vitamin B6 0,7mg 50

It contains aspartame*