info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Power of Nature Multi+Multi Stevia

Çmimi:980.00 L

Multivitamina dhe minerale për të rritur
24 tableta eferveshente

Stock: S’ka stok

SKU: 002943
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

24 tableta eferveshente

Suitable For

Përshkrimi

Në ditët e sotme njerëzit janë me nxitim dhe nuk kanë kohë të hanë shëndetshëm. Ata kanë nevojë për një suplement ushqimor që t’u ofrojë sasinë e vitaminave dhe mineraleve për të cilat kanë nevojë.
Power of Nature Multi+Multi është një suplement ushqimor që përmban:
-zink, që kontribuon në mbajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak;
-vitaminë C, e cila ka vetinë të mbrojë qelizat nga stresi oksidativ si dhe merr pjesë në sintezën e kolagjenit;
-kalçium dhe vitaminë D3, të nevojshme për kockat;
-vitaminë C, zink dhe vitaminë D3 të rëndësishme për funksionimin normal të sistemit imunitar;
-vitaminë A, e nevojshme për shikimin.
Si ëmbëlsues është përdorur stevia.
Ka shije pjeshke.

Nuk përmban:
-gluten;
-laktozë;
-sheqer;
-konservues;
-ngjyrues artificialë.
I përshtatshëm për persona diabetikë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore normale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nësë ushqeni me gji, nëse jeni shtatzënë apo keni një sëmundje të caktuar.
Ky produkt nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë apo kurojë sëmundje.
Të ruhet në një vend të freskët, të thatë dhe i mbrojtur nga drita.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 tabletë në ditë. Tableta tretet në një gotë ujë në temperature ambjenti.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ingredients per tablet

Calcium 233mg (33,3% D.R.I.*)
Magnesium 100mg (33,3% D.R.I.*)
Vitamin C 45mg (100% D.R.I.*)
Iron 4,66mg (33,3% D.R.I.*)
Vitamin Ε 10mg (100% D.R.I.*)
Zinc 3,16mg (31,6% D.R.I.*)
Niacine 18mg (100% D.R.I.*)
Pantothenic acid 6mg (100% D.R.I.*)
Vitamin Α 350μg (50% D.R.I.*)
Vitamin Β2 1,6mg (100% D.R.I.*)
Vitamin Β6 1,5mg (100% D.R.I.*)
Vitamin Β1 1,1mg (100% D.R.I.*)
Vitamin Β12 1,4μg (100% D.R.I.*)
Vitamin D 2.5μg (50% D.R.I.*)
Folic acid 200μg (100% D.R.I.*)
Biotin 150μg (100% D.R.I.*)
Iodine 43,3μg (33,3% D.R.I.*)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping