info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Transit+

Çmimi:2,600.00 L 2,210.00 L -15%

Suplement ushqimor në formë çaji, që normalizon eleminimin e tranzitit intestinal
Kuti x 20 bustina

Stock: Ka stok

SKU: PHYS023
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

20 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Stresi, dieta ushqimore, udhëtimet ose jeta jo-aktive ndikojnë negativisht në funksionimin e traktit intestinal.
Physalis Transit+ është një suplement ushqimor në formë çaji, që kombinon një sërë bimësh (hibiscus, malloë dhe likuiricia) që mbështesin funksionin normal të traktit intestinal.
Finoku, i pranishëm në këtë formulim pakëson ndjesinë e fryrjes.
Rekomandohet që ky suplement ushqimor të përdoret për një kohë të shkurtër me qëllim që të mbështesë funksionimin normal të sistemit intestinal.
Me shije të këndshme.

Rekomandohet që në rastet e problemeve me traktin intestinal të ndiqni një dietë ushqimore të pasur me fibra, të konsumoni sa më shumë lëngje dhe të kryeni aktivitet fizik, pasi shtojnë lëvizshmërinë e traktit intestinal.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Për shkak të pranisë në formulim të likuiricias, njerëzit që vuajnë nga hipertensioni nuk duhet ta konsumojnë në doza të larta dhe për kohë të gjatë.

Përdorimi

Lereni një bustinë çaji, rreth 5 minuta në ujë të zjerë dhe më pas konsumojeni.
Mund të konsumoni 1 ose 2 bustina në darkë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

milk thistle*, common ash*, fennel*, hibiscus*, mallow*, liquorice*. *organic culture

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping