info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 82 results

Salvia Lule Ake

Lule ake e përdorur për trajtimin e alergjive 30 g
140.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Lule Aguliçe

Lule aguliçe në formë çaji 50 g
610.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Çaj Rigoni

Çaj rigoni me veprim ekspektorant 50 g
110.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Bar për Lythet

Bar që vepron kundër lythave 9 paketa nga 1 g
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Lule Shtogu

Lule shtogu në formë çaji 50 g
230.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Dafine

Çaj me gjethe dafine në rast gjendje gripale dhe kolle 50 g
150.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Mustaqe Misri

Çaj bimor për personat që vuajnë nga cistiti kronik 50 g
100.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për Frymëmarrje

Çaj bimor që ndihmon në mirëqënien e rrugëve të frymëmarrjes 100 g
230.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Bar Trumze

Bar trumze, për mirëqënien e përgjithshme 50 g
130.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe dhe Lule Murrizi

Lule dhe gjethe murrizi të përdorura si hipotensive 50 g
100.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Hithre

Çaj hithre me veprim diuretik 50 g
130.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Moringa Pluhur

Moringa Oleifera, një superushqim me shumë përfitime në organizëm 45 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Lule Basani

Lule basani me shumë përfitime në organizëm 50 g
130.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Lule Blini

Lule bliri me veprim ekspektorant 30 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Bishta Qershie

Bishta qershie për personat që kanë probleme me veshkat 50 g
200.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Sherebele

Çaj me gjethe sherebele 50 g
130.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për Prostatë

Kombinim bimor për meshkuj që kanë probleme me urinimin e shpeshtë dhe prostatën 100 g  
310.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për dobësim

Çaj bimor që ndihmon në humbjen e peshës 100 g
260.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për Infeksion Urinar

Çaj bimor për personat që kanë infeksion në rrugët urinare 100 g
340.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Specie për Veshkat

Çaj bimor për personat që kanë probleme me veshkat 100 g
230.00 L
Shtoje në shportë