info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Heavy Legs

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor që përmirëson qarkullimin dhe pakëson ndjesinë e rëndesës në këmbë
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS034
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Shpeshherë kemi atë ndjesinë e rëndesës në këmbë.
Zakonisht kjo ndodh te njerëzit e moshuar ose te ata njerëz që qëndrojnë në këmbë për një kohë të gjatë.

Physalis Heavy Legs është një suplement ushqimor që përmban një sërë ekstrakte bimësh dhe vitaminë C që kontribuojnë në sintezën e kolagjenit, i nevojshëm për funksionimin normal të enëve të gjakut.
Forcon muret e envëe të gjakut, favorizon qarkullimin e gjakut dhe ndihmon në pakësimin e rëndesës në këmbë.

Krahas konsumimit të këtij suplementi ushqimor ndiqni dhe këshillat e mëposhtme:
– mos qëndroni për kohë të gjatë ulur ose në këmbë;
– kryeni aktivitet fizik;
– mos konsumoni alkool dhe kafe;
– flini me këmbët të ngritura lart.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 deri në 2 tableta në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

red vine leaf extract (22.2%), bulking agent: gum arabic, lemon-yellow melilot extract (16.7%), white horse chestnut extract (13.9%), vitamin C, ruscus extract (5.6%), trans-resveratrol (2.8%), glazing agent: fatty acids, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, rice flour (Oryza sativa), emulsifier: glycerol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping