info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent Ultra Soft Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,170.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh
Kuti x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: AVE0165
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Kujdesuni për lëkurën e ndjeshme të foshnjeve tuaja me biberonin ultra të butë Philips Avent.
Materiali super i butë dhe fleksibël i është përshtatur formës së faqeve të foshnjës, me qëllim që të krijojë sa më pak shenja dhe mos irritojë lëkurën.

Kur u pyetën nënat se si reagojnë të vegjlit e tyre ndaj kokës ortodontike me teksturë silikoni, mesatarisht 98% e tyre thanë se fëmija i tyre pranon biberonët ultra të butë Philips Avent.
Pa BPA.
Dizenjuar specifikisht për vajza nga 0-6 muajsh.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping