info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Oral-B Precision Clean Replacement Brush Head

Çmimi:990.00 L

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B
Kuti x 2 koka zëvëndësuese

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

2 koka zëvëndësuese

Suitable For

Përshkrimi

Kokat zëvëndësuese Oral-B Precision and Clean mundësojnë një pastrim 400% më të lartë të gingivave dhe të dhëmbëve.
Forma e kokës së furçës elektrike, numri i fijeve dhe materiali i tyre është dizenjuar nga profesionistë dentarë.
Kjo me qëllim që të arrihet një pastrim i plotë dhe një higjienë orale korrekte.

E përshtatshme për t’u përdorur me të gjitha furçat elektrike Oral-B me përjashtim të iO dhe Sonic.
E pajisur me një indikator që tregon se kur duhet të ndërrohet koka e furçës.
Zakonisht, stomatologët rekomandojnë që të ndërrohet një herë në 3 muaj.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping