info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Men’s Active Sports Multi

Çmimi:4,560.00 L 3,876.00 L -15%

Suplement ushqimor për meshkuj që merren me aktivitet sportiv
90 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: NOW194
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

90 kapsula

Suitable For

,

Përshkrimi

Multivitaminë për meshkuj pa aminoacide, ZMA, ekstrakte bimësh, vaj MCT etj.
Formuluar me një sërë përbërësish të cilësisë së lartë që nuk gjenden në multivitaminat e tjera.

E përshtatshme për t’u përdorur nga atletët.
Nëse jeni një atlet që merr pjesë në gara të caktuara sportive, duhet të shihni me kujdes përbërësit për të parë nëse lejohen apo jo në testet që do të kryeni.

Nuk përmban:
– gluten;
– derivate të grurit;
– vezë;
– susam;
– qumësht.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni ndonjë sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 3 kapsula në ditë.
Kapsulat konsumohen gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin A (100% as Beta-Carotene
Vitamin C (as Ascorbic Acid
Vitamin D-3 (as Cholecalciferol)
Vitamin E
(as d-alpha Tocopheryl Acetate
Vitamin K-1 (as Phytonadione)
Thiamin (Vitamin B-1) (from Thiamin HCl)
Riboflavin (Vitamin B-2)
Niacin (Vitamin B-3) (as Niacinamide)
Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl)
Folate
Vitamin B-12 (as Methylcobalamin)
Biotin
Pantothenic Acid
(from Calcium Pantothenate)
Calcium [from Calcium Carbonate
(Aquamin® Seaweed Derived Minerals)]
Iodine (from Potassium Iodide)
Magnesium (from Magnesium Aspartate, Magnesium Oxide, Magnesium Citrate and Aquamin® Seaweed Derived Minerals)
Zinc [from Zinc Bisglycinate (TRAACS™), Zinc Mono-L-methionine, Zinc Aspartate and Zinc Oxide]
Selenium (from Selenium Glycinate) (Albion™)
Copper (from Copper Bisglycinate)
Manganese (from Manganese Bisglycinate)
Chromium (from Chromium Picolinate)
Molybdenum (from Sodium Molybdate)
MCT (Medium-Chain Triglycerides) Oil
Amino Acids, proprietary blend of: L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, L-Glutamine, L-Arginine, Taurine (all free-form)
Tribulus terrestris Extract (Fruit)
ZMA® (complex of Zinc Mono-L-methionine, Magnesium/Zinc Aspartate and Oxide, Pyridoxine HCl)
CardioAid®-S Plant Sterol Esters (with Beta-Sitosterol, plus Campesterol and Stigmasterol)
Panax ginseng Extract (Root)
Maca (Lepidium meyenii) (Root)
Green Tea Extract (Leaf)
Saw Palmetto Extract (Fruit)
Alpha Lipoic Acid
Aloe Vera (Leaf) (Concentrate)
Lutein (from Marigold Extract)
Lycopene (from Tomato Extract)
Vitamin K-2 (as Menaquinone)
Softgel Capsule [bovine gelatin (BSE-free), glycerin, water, carob], Beeswax and Soy Lecithin. Contains soy. MCT Oil from coconut/palm kernel oil.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping