info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Graviola 500 mg

Çmimi:2,430.00 L 2,065.50 L -15%

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Graviola
100 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: NOW187
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

100 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Pema e Graviolës rritet në zonat tropikale.
Gjethet e saj janë përdorur prej shumë kohësh nga botanistët.
Sipas disa studimeve të fundit, acetogeninat (substanca aktive të Graviolës) mbështetin rritjen e shëndetshme të qelizave dhe funksionin normal të tyre.
Substanca të tjera që gjenden në gjethet e Graviolës kanë veti antioksiduese.

Nuk përmban:
– maja;
– gluten;
– sojë;
– misër;
– derivate të grurit;
– arra.

Të mos përdoret nëse keni probleme neuro-degjenerative, nëse vuani nga sëmundja e Parkinsonit, nëse po përdorni medikamente inhibuese të mono-aminë oksidazës apo nëse vuani nga hipertensioni.
Nuk rekomandohet të përdoret nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 kapsula, 3 deri në 4 herë në ditë, sipas nevojës.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Soursop (Graviola), Hypromellose (cellulose capsule), Magnesium Stearate (vegetable source) and Silicon Dioxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping