info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Targeted Nail Conditioning Solution

Çmimi:2,100.00 L

Solucion i cili përforcon dhe zbut thonjtë e dobët dhe me tendencë çarje.
7 ml

Stock: Ka stok

SKU: NEOS20
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

7 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim përforcues për thonjtë me alfahidroksi acide (AHA), derivate të cilat ndihmojnë në rregullimin dhe përforcimin e thonjve të dobët dhe të çarë.
I përshtatshëm gjithashtu për personat që vuajnë nga onychosis (sëmundje e thonjve).

Pa parfum.

Përdorimi

Vendosni një pikë nga solucioni në mes të thoit, dy herë në ditë dhe masazhojeni derisa të përthithet.

Përbërësit

2% Salicylic Acid, Triple Alpha Hydroxy Acid Blend of Acetyl Mandelic Acid, Citric Acid, Tartaric Acid, pro-Vitamin A.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso