info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natures Aid Evening Primrose Oil

Çmimi:2,169.90 L

Suplement ushqimor me vajin e aguliçes
Paketim x 90 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: NATAID017
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

90 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Vaji i aguliçes është burim për omega-6.
Përftohet nëpërmjet një proçesi presimi në të ftohtë, i cili ruan të gjitha vetitë e vajit.
Një kapsul e vajit të aguliçes 1000 mg ofron 8-10% GLA (acid gama linolenik).

Rekomandohet të përdoret tek femrat gjatë menopauzës, në periudhën premenstruale, tek personat që vuajnë nga artriti reumatoid.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 kapsula në ditë.
Mos tejkaloni rekomandimin ditor prej 6 kapsulash në ditë.

Përbërësit

Evening Primrose Oil, Gelatin (Bovine), Glycerine, Natural Source Vitamin E Prep (d-Alpha Tocopherol, Sunflower Oil).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping