info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natures Aid Cod Liver Oil

Çmimi:2,569.50 L

Suplement ushqimor me omega-3, i përftuar nga vaji i mëlçisë së merlucit
90 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: NATAID005
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

90 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me vajin e mëlçisë së merlucit, i pasur me omega-3, vitaminë A dhe vitaminë D.
Vitamina D është e nevojshme për:
-përthithjen e kalçiumit;
-për mirë-funksionimin e sistemit imunitar;
-për dhëmbët;
-për muskujt.

Vitamina A është e nevojshme për:
-mirë-funksionimin e sistemit imunitar;
-përmirësimin e shikimit;
-për lëkurën.

Suplementi ka ndikim pozitiv dhe në sistemin urinar, sistemin tretës dhe sistemin nervor.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Pure Cod (fish) Liver Oil, Gelatin (bovine), Glycerine, Vitamin A Palmitate, Vitamin D3 prep (Cholecalciferol in Vegetable Oil).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping