info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natures Aid Cod Liver Oil Liquid

Çmimi:3,070.00 L

Suplement ushqimor me omega-3, i përftuar nga vaji i mëlçisë së merlucit
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NATAID002
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Suitable For

Përshkrimi

Mbingarkesa në përditshmëri bën që jo gjithmonë dieta jonë ushqimore të jetë e pasur, e larmishme dhe të plotësojë nevojat ushqimore ditore të secilit prej nesh.
Në këto raste rekomandohet konsumimi suplementeve shtesë.

Natures Aid Cod Liver Oil është një suplement ushqimor me omega-3, i nxjerrë nga mëlçia e merlucit. Ai është i pasur me acidet yndyrore EPA dhe DHA.
EPA mbështet funksionin normal të zemrës, kurse DHA mbështet funksionin normal të trurit, zemrës dhe përmirëson shikimin.
Formulimi përmban dhe vitaminat A dhe D, të rëndësishme për shikimin, kockat dhe sistemin imunitar.

Cod Liver Oil është një suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në mirëqenien e përgjithshme.
Për të qënë sa më i sigurt, produkti i nënshtrohet proçesit të distilimit, i cili largon metalet e rënda të dëmshme (si mërkuri).

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-fëmijët nga 1 deri në 5 vjeç, 5 ml në ditë;
-fëmijët mbi 5 vjeç dhe të rriturit, 10 ml në ditë.

Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.

Përbërësit

Enriched Cod Liver Oil (Pure Cod (fish) Liver Oil, Fish Oil), Vitamin A prep, (Vitamin A, Sunflower Oil), Vitamin D3 (as Cholecalciferol).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping