info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lady Presteril Pregnancy Test

Çmimi:390.00 L

Test shtatzënie Lady Presteril

Stock: S’ka stok

SKU: 003922
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Lady Presteril është një test shtatzënie i thjeshtë në përdorim dhe tepër i shpejtë.
Ai detekton hormonin hCG (human chorionic gonadotrophin) në urinë.
Ky hormon prodhohet vetëm gjatë shtatzënisë.

Lady Presteril është një test shtatzënie që mund të përdoret dhe dy ditë para ditës së supozuar të ciklit menstrual dhe prapë të japë një rezultat të saktë.
Mund të përdoret në cilindo moment të ditës.

Testi është 99% i saktë.

Përdorimi

Lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit.
1)Testi mund të kalohet direkt në rrjedhën e urinës – Në këtë rast drejtojeni pjesën si furçë të testit në rrjedhën e urinës për 10 sekonda.
2)Prisni 3 minuta – Nevojiten vetëm pak minuta që të mund të lexoni rezultatin e testit.
3) Nëse shfaqen dy vija, nënkupton një rezultat pozitiv, pra jeni shtatzënë.
Nëse shfaqet një vijë, rezultati është negativ, pra nuk jeni shtatzënë.
Nëse nuk shfaqet asnjë vijë testi është i pavlefshëm dhe duhet ta ribëni.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping