info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut White Toothpaste + Toothbrush

Çmimi:460.00 L

Pastë dhëmbësh Lacalut White + furçë dhëmbësh FALAS

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Suitable For

Përshkrimi

Paketim promocional
Pastë Lacalut White + Furçë Lacalut FALAS

Pasta Lacalut White është krijuar posaçërisht për të pastruar, zbardhur dhe mbrojtur dhëmbët tuaj.
Prania e fluorit është e domosdoshme për rimineralizimin e smaltit, forcimin e tij dhe parandalimin në këtë mënyrë të kariesit dentar.
Zbardhimi i dhëmbëve realizohet pa praninë e peroksidit të hidrogjenit, pra është e sigurt në përdorim.
Nuk përman sheqer.
Përmbajtja e fluorit: 1357 ppm

Përdorimi

Rekomandohet të
përdoret nga persona të rritur për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping