info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Flora Toothpaste

Çmimi:550.00 L

Pastë dhëmbësh kundër aromës së pakëndshme të gojës
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lacalut Flora është një pastë dhëmbësh efikase për trajtimin e aromës së pakëndshme të gojës (Halitosis).

Një ndër shkaqet më të shpeshta të kësaj patologjie është prania e baktereve.
Lacalut Flora rregullon florën bakteriale të gojës dhe në të njëjtën kohë parandalon tartarin dhe zhvillimin e kariesit.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret pasta dy herë në ditë, ose pas çdo vakti ushqimor.

Përbërësit

Aqua, Hydrated Silica, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Silica, Poloxamer 188, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Decyl Glucoside, Zinc Gluconate, Olaflur, Menthol, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Limonene
Pasta contains 3- (N-hexadecyl-N-2-hydroxyethylammonio) propylbis (2-hydroxyethyl) ammonium difluoride (Olaflur) (fluorine content is 1482 ppm).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping