info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Çmimi:2,660.00 L 2,261.00 L -15%

Ujë mishelar
për lëkurë të ndjeshme
400ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim pastrues me pH fiziologjik që zbut, pastron dhe mbron lëkurën.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Largon papastërtitë, yndyrën, dhe make-up-in nga fytyra.
Me ujin termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën.
Për fytyrën, sytë dhe buzët.
Testuar dermatologjikisht.
Pa sapun, pa ngjyrues, pa alkool, pa parabene.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë nëpërmjet një pambuku.
Nuk është e nevojshme të shpëlahet.

Përbërësit

AQUA / WATER • PEG-7 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • POLOXAMER 124 • POLOXAMER 184 • PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES • GLYCERIN • POLYSORBATE 80 • DISODIUM EDTA • BHT • MYRTRIMONIUM BROMIDE • PARFUM / FRAGRANCE