info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Humana Ujë për bebe

Çmimi:290.00 L

Ujë minimalisht i mineralizuar për bebe
1 L

Stock: Ka stok

SKU: HU005
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 L

Mosha

,

Suitable For

Përshkrimi

Uji Amorosa është një ujë mineral, minimalisht i mineralizuar, mikrobiologjikisht i pastër, që rrjedh nga Alpet Apuan.
Ky ujë është i lehtë, me përmbajtje të ulët natriumi dhe karakterizohet nga një mbetje fikse shumë e ulët prej 29mg/l dhe një pH pak acid (5.5).
Indikohet për t’u përdorur nga nënat që ushqejnë me gji, foshnjet, si dhe mund të përdoret edhe për përgatitjen e ushqimit për të sapolindurit.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping