info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero Diger Plus

Çmimi:1,155.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen
Paketim x 10 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

10 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që ndihmon në tretjen e ushqimit.
Përmban ekstraktin e thatë të frutit Cardo Mariano me 25% silimarinë.
Cardo Mariano ndihmon në përmirësimin e funksioneve tretëse dhe hepatoprotektore.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje tjetër këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë pas vaktit ushqimor.
Bustina tretet direkt në gojë.

Përbërësit

Përbërës aktiv:
gjemb gomari 40 mg/ bustinë

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping