info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini Sperience Zen Attitude Anti-Stress Oil

Çmimi:3,200.00 L 2,880.00 L -10%

Formulim me vajrat esenciale që lehtëson ndjesinë e lodhjes dhe relakson mendjen.
10 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM006
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

10 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Bazuar në vajrat esenciale të livandos dhe mentes, ky formulim ndihmon në lehtësimin e ndjesisë së lodhjes dhe në relaksimin e mendjes.
Aplikojeni në kyçet e dorës ose në qafë.
Format praktik për t’u mbajtur në çantë.

Përdorimi

Përdoreni sa herë të jetë e nevojshme kur ndiheni në stres në kyçet e dorës ose në qafë.

Përbërësit

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba (Beeswax), Nelumbo Nucifera Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Linalool, Limonene, Geraniol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping